| Crusu478 a întrebat:

Buna seara, am achizitionat un Suzuki gsx600f si am probleme cu el, nu pot sa merg cu luminile, ca-mi moare motorul sau cand mai schimb treapta de viteza si trag ambreiajul moare motorul si cand ii dau drumul la ambreiaj porneste din nou, imi puteti spune care este cauza?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-l inapoi si evita sa mai cumperi vechituri care nu functioenaza, ca-ti pune viata in pericol, ori te costa reparatia cat nu face tot motorul ala.