| Giovannix a întrebat:

Buna seara am o intrebare, cine stie sa-mi raspunda : as vrea sa imi cumpar o camioneta basculabila cu axa dubla disel, care marca este mai buna? Iveco, Ford Tranzit, Volkswagen si Gazelle?

Răspuns Câştigător
| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Iveco Daily recomand. Autoutilitarele prodouse de italieni sunt cele mai bune (iti zic din proprie experienta). Iar motoarele Diesel mari sunt mai performante ca la Ford sau VAG (astia se concentreaza mai mult pe turisme)

1 răspuns:
| Enache_Radu_1999 a răspuns:

Eu iti recomand un sprinter 4x4.