| KCătălinn a întrebat:

Bună Seara! Mâine am prima mea ședință de condus și am niște emoții de nedescris, ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Trebuie sa stii cateva lucruri
1. Instructorul are si el comenzi si niciodata nu te va lasa sa faci tampenii. In orice secunda te protejeaza daca faci mici greseli
2. Mergi cat de cat odihnit deoarece o sa te intorci obosit de la atata concentrare
3. Sterge orice stii despre condus si asculta instructorul intocmai. Nu merge pe premiza "lasa ca stiu eu"

1 răspuns:
| Denis67 a răspuns:

Asculta instructorul!
Din păcate majoritatea ii pun pe cursanți sa conducă deja fără sa ce este un ambreiaj macar