| Edy999 a întrebat:

Bună seara, mia.fost suspendat dreptul de a conduce pe o perioada de 30 de zile în București în sectorul 4, ideea este ca eu am permisul eliberat și obținut în Mehedinți și buletinul, adresa din buletin în sectorul 5, îmi trimite permisul sa îl ridic din Mehedinți sau îl pot ridica de la Udriste din București, menționez ca am făcut cerere sa nu mi-l trimită la Mehedinți dar a zis ca nu știe dacă se aproba, mulțumesc

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai na dacă ai făcut cerere pare că deja știi unde se duce permisul.