| MihaiCh197 a întrebat:

Buna Seara TPU, Am permis pentru categoria A2(max 35 kw) de curand am gasit o motocicleta, dar ea este limitata doar in acte la 25kw, in toate actele. Ce probleme pot sa intampin daca achizitionez aceasta motocicleta?

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

In cazul unui accident se va vedea ca ai viteza mai mare decat scrie in actele motociletei si iti vor face dosar penal.

| anonim1111111111111111 a răspuns:

Pai poti face accident si te poti alege cu dosar penal. Te rog imi dai funda