| valerix30 a întrebat:

Buna seara!
Vin cu o intrebare la care nu am gasit raspuns si sper la o minune.
Este vorba despre un Golf 4 1.9 ALH din 99".
In incercarea mea de a schimba niste ceasuri immo2 tot cu niste ceasuri immo2(cu minidot) ma lovesc de o problema, anume ca atunci cand incerc sa aflu pinul in eeprom nu-mi permite sa intru in ceasuri de nicio culoare. Ce as putea sa fac? Precizez ca am incercat cam tot ce se poate cu toate softurile de codare pentru gama vag...

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil nu sunt compatibile, fiindca masina este foarte veche (avand 23 de ani).
Ceasurile sunt facute sa nu fie modificate, fiind ilegal oricum modificarea lor.

Răspuns utilizator avertizat