| 0PopaPorno a întrebat:

Stiti cumva cam cati bani ar trebui sa scoti din buzunar pentru. tunarea unui BMW?

2 răspunsuri:
| AndreiZz a răspuns:

Buna, un kit turbo second hand, reconditionat 500 euro, depinde ce motorizare ai ce capacitate cilindreea, ceasuri de bord 65-100 euro, ceas indicator turbo, ulei, turometru 25-50 euro, Body kit 400-2.000 euro.Succes!

| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai depinde ce tuning vrei sa ii faci ca si o coada de rechin pe masina tot tuning inseamna sau o folie heliomata pe retrovizoare tot tuning e si nu sare de 30 de lei, dar poate ajunge si pana la 90.000 de euro ca sa nu mai vorbim de Brabus care le tuneaza la preturi peste 200.000 de eurasi!