| Skadred a întrebat:

Cati bani aveti in momentu` asta in buzunar? >:

23 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

3 leibig grin

| yellowalien a răspuns:

Pff. m-ai prins pe liber laughing ciuciu

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu am buzunare.

| Ana a răspuns:

0 lei :d

| JeSa a răspuns:

Am pe cardwinking dar tu?

| Butsilee a răspuns:

Nam buzunarelaughingbig grin pe masa 10 lei big grin oh go on

| Aliyaa a răspuns:

N am nici un leu in buzunar insa am langa mine 10 leiwinking

| Paris a răspuns:

290 de ron si multi multi maruntei laughing)

| alecs871 a răspuns:

Avand in vedere ca stau in hainele de casa nu am niciun ban, dar avand in vedere ca fix azi a fost zi de leafa si am fost de mi-am luat banii, in portofel am vreo 900 de lei.

| roox a răspuns:

In buzunar doar gunoaie...
dar in portofel 3 milioane.

Ma fac poeata laughing

| cyufulyky a răspuns:

Nici unu ca sunt in pijamalelaughing

| Aurelia a răspuns:

Nu am buzunare la hainele pe care le port acum, însă am pe masă 2 lei, lângă mine. Tu?

| buburuzaucigasa a răspuns:

In momentul asta nu am nici un ban :1)sunt in pijamale. 2)nu am buzunare.

| andreimicutu a răspuns:

20 de ron

| PunkyA a răspuns:

0 leilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| myckey a răspuns:

Azi n am buzunare laughing
In portofel am ceva dar nu foarte multi.Mai pe seara sper sa am si pe card ceva tongue

| obarbiebruneta a răspuns:

O lei...ma imprumuta si pe mine cineva? Ca am vazut ca aveti destui bani

Răspuns utilizator avertizat
| oana23madrid a răspuns:

Lei nu am, am euro...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm, n-am timp sa-i numar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am carduri, pentru ca in banca au loc mai multi decit in buzunar. Si carduri am... fara numar, fara numar rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lora, cum adica esti bolnavioara? Ia sa te faci bine. Eeee happy