| gheorghe92 a întrebat:

Am un bmw 320d e 46 din 98 cu motor de 2.000 diesel azi am observat ca imi iese fum de sub capota m-am uitat am desfacut carcasa care acopera injectoare si am observat ca la un injector pierd motorina pe langa conducta, conducta care alimenteaza injectorul. Stie cineva cum se numeste conducta aia si cat costa si de unde as putea so comand de pe net MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| theeminemshow a răspuns:

La ce te astepti la un bmw de 10 ani? Sa mai functioneze? Laso balta frate, ia-ti alta.

| alexhdd a răspuns:

Cred ca conducta rampa injectie-injector, nu cred ca se gaseste noua de cumparat dar poti incerca sa cauti la dezmembrari