| Faranume97 a întrebat:

Buna TPU! Cei din giurgiu care ati dat examen la traseu cat c+e, pe unde va pus politistul sa conduceti?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe national directia Sibiu, am mers intre 30 / 40 min apoi am tras pe dreapta si a continuat un coleg. Cand am ajuns toti la autogara ne/a zis admis, unul din ei facuse o greseala mai naspa nesemnalizat cat pe ce sa dea peste o masina mica dar la trecut, tipu a fost calumea (politistul) si cu mine vorbea la volan sa imi mentin calmul de fel. E misto in RO sa conduci tirul pacat ca nu sant conditii parcari bune cu dus si toate cele, mai rar dai de ele. Desi nu am facut RO doar 1 data unde am descarcat in Arad apoi am luat trenu spre casa. Le/am lasat mastodontul langa stadionul de fotbal si ramas bun

| Faranume97 explică (pentru mgtow):

Acum cati ani ai luat permisu?

| mgtow a răspuns (pentru Faranume97):