| ALEXX_7950 a întrebat:

BUNA TPU! cine ma poate ajuta si pe mine unde pot sa gasesc schema releelor de la skoda octavia tour 2002 funta cel mai buna raspuns :: am mare nevoie mersii

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Este in cartea tehnica a masinii la capitolul cu sistemul electric. Gasesti cartea pe forumul Skoda, si daca nu te descurci cu engleza ca sa vezi unde este schema, intrebi pe forumul Skoda fiindca au acolo destule scheme administratorii si daca ai nevoie ti le uploadeaza pe forum sa le descarci.