| EmilTraian95 a întrebat:

Care e diferenta dintre Skoda Octavia si Skoda Octavia Tour?

Răspuns Câştigător
| IonutSavu97 a răspuns:

Sunt mai multe modele de Octavia : Tour, Elegance, Laurin&Klement. Octavia Tour nu are optiunile pe care le are una Elegance. Cea Elegance are clima, faruri cu xenon, motor mai puternic iar cea Laurin & Klement este cea mai de lux adica are toate optiunile posibile, piele, trapa, navigatie, clima, farui bi sau tri xenon

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dimensiunile si consumul de combustibil, caii putere.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cred ca e doar versiunea, adica tine de dotari. Eu am avut Octavia LX si era cheala. Probabil Tour e versiunea de echipare, si e mai dotata decat ce am avut eu.

| LTAA a răspuns:

Sunteti toti pe dinafara. Fosta generatie de Octavia se vinde si in prezent, cu numele de Octavia Tour.

| TnT123 a răspuns:

Skoda Octavia Tour si Skoda Octavia diferenta dintre ele este ca la Skoda Octavia sa mai adaugat Tour

| EmilTraian95 explică (pentru TnT123):

Captain Obvious...