| Carasin a întrebat:

Bună TPU
Cine știe ce buton la toyota avensis nu poți bucsui nu știu cum se numește in română si dacă aveți o poză trimiteți care va fi primul cu poza corectă il declar câștigător

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toyota avensis din ce an, ca sunt 9spe mii de modeluri, si ce inseamna bucsui? adica nu il poti pograrama pentru o anumita functie? care buton, de la clima, de la radio, din bord, din manetele de langa volan? de pe telecomanda cu care deschizi? butonu de la portbagaj?