| ro74florin a întrebat:

Doresc sa cumpar o masina TOYOTA AVENSIS din 2007-2008.
Ce parere aveti despre aceasta masina?

Răspuns Câştigător
| DoraPelin a răspuns:

Eu zic ca nu e wow, dar e buna pentru plimbarile prin oras sau chiar prin tara, dar prin afara nu e ok deloc. Parerea mea.

1 răspuns:
| ro74florin explică:

Ma inteteseaza:
1.fiabilitatea(in comparatie cu vw; audi; skoda-unde sunt probleme grave cu motoarele de 2.0 tdi)
2.costuri servis si piese de schimb
3.consum mixt(masina va circula 50% urban)
4. daca are ceva probleme cronice!(in comparatie cu masinile de mai sus, la care au cazut injectoarele si pompele de ulei!)
... exclus vw, audi, skoda, seat model 2005-2008 cu motorizarea de 2.0 tdi