| Bogdn10 a întrebat:

Cu cat timp inainte trebuie sa fac rezervare pentru car rental?
Salutare

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Depinde; dacă e o destinație turistică și e sezon, ar fi bine cât poți tu de devreme. Altfel, teoretic nici măcar nu ar trebui să ai nevoie de o rezervare, decât dacă nu cumva dorești un anumit tip de mașină, ca să ți-o rezerve pentru când ajungi tu acolo. Deși uneori, nu se prea respectă partea asta - ci doar cea că vei avea sigur O mașină, dar nu musai ce doreai tu.winking