| Roberttt37 a întrebat:

Salutare.
Stie cineva daca se poate juca fotbal pe terenul de sub Tampa, Brasov de la Complexul Agrement?
Daca da, trebuie facuta rezervare?!

1 răspuns:
| ChangeMea a răspuns:

Buna! Îmi place fotbalul de ceva vreme și îmi place doar să mă uit la meciuri de fotbal. Îmi dă multe emoții, dar uneori devine plictisitor. În astfel de cazuri, folosesc predicții de fotbal pentru ziua de azi și plasez câteva pariuri pe meciurile viitoare. Așadar, vizionarea acestor meciuri de fotbal și pariurile https://mightytips.ro/case-de-pariuri/site-uri-de-pariuri-cu-paysafecard/ devine mult mai interesant pentru mine și îmi oferă mai multă plăcere.