| killerul898 a întrebat:

Imi puteti arata un site de unde imi pot cumpara un combinezon moto din 2 piese (3500 lei maxim) dar sa aiba protectii bune

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu te hazarda sa-ti cumperi haine de protectie ieftine! Ele au menirea de a-ti proteja sanatatea si integritatea in caz de accident!
Cel mai bine mergi la un club de motociclisti, discuta cu ei, asculta-le parerile, experientele, dupa care vei putea sa-ti alegi hainele potrivite.