| asassinul a întrebat:

in bordul unui golf 3 de ce apare textul "CAT" intre semnul de baterie si semnul franei de mana? Si ce inseamna acel "CAT"?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

E CAT simplu sau mai are vreo litera langa el, cum ar fi C, D? Eu asa am vazut pe net. CAT simplu s-ar putea sa insemne Catalytic Converter, adica reduce emisiile produse de masina, iar CAT C, D se refera la o anumita categorie de masina.

| asassinul explică (pentru dannyel86):

E "CAT" simplu.

| ginoeugen23 a răspuns:

E infundat filtrul de particole.mergi la un service specialijat sa iti faca o regenerare.sau daca e benzinar poate sa fie o sonda lambda...