| FarmCristi a întrebat:

Buna TPU la un Mercedes-Benz clasa a 170 diesel motor de 1 698 cm3 din anul 2001 sunt multi 258 000 km Reali?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

258.000km nu e un numar atat de mare, daca sunt cu adevarat reali.
Insa la rulajul asta, pot aparea defectiuni care nu intra la intretinere (turbina, injectoare...), indiferent de motor.

4 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Da, sunt multi 258.000 km pentru orice motor de turism.

| Alicezzz a răspuns:

Masina are 13 ani vechime totusi... 258000 de km nu imi par reali, mai repede dati pe,, spate,, si mai ales daca este adusa de afara.

| Adikis a răspuns:

Cam putiniwinking Eu am un passat din 2002 diesel, arata impecabil si cand te uiti la ea nu ii dai mai mult de 200, desi are aproape 350winking

| Tw1sTer a răspuns:

Nu este mult doar cu conditia sa fie reali