| Master151 a întrebat:

Mi-am cumpărat recent un audi a4 2007 adus din Italia și are folii de protectie solară pe geamurile din spate. Unde trebuie sa ma uit sa vad daca sunt omologate la rar?

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

In cartea si talonul masinii ar trebui sa apara.De talon nu sunt 100% sigur ca mai trebuie sa apara dar in cartea masinii neaparat.

| SoulReaver a răspuns:

Nu iti apare nici pe talon nici in carte. Trebuie sa ai o hartie separata care atesta ca folia e omologata si ca a fost montata intr-un service autorizat.