| Anonymous2002 a întrebat:

o scoala de soferi categoria a1 in Timisoara? Tot caut de cateva zile, am sunat la o gramada de firme si mi-au spus ca nu au categoria a1 disponibila deocamdata. -_-, Mersi.

Răspuns Câştigător
| VladYZF a răspuns:

Asa era inainte si la mine in oras. Cand a vrut sa dau de A1 nu mai era disponibil in oras..si am fost nevoit sa dau de AM pentru ca nu mai aveam rabdare. Acum ca am ajuns sa am A pot sa spun ca AM m-a ajutat foarte mult la inceput. Nu are el foarte multa putere dar motorul pe care l-am avut eu la AM (Yamaha TZR 50) era fain. Arata misto. tragea destul de ok si nu avea consumul mare. Eu te-as sfatui sa dai de AM daca nu ai A1 pentru ca pe AM invati foarte multe, mai ales ca nu esti expert in a merge pe strada printre masini. Sper ca te-am ajutat!