| lvi7 a întrebat:

A facut cineva scoala de soferi la Tudo in Timisoara? Ce parere aveti de aceasta scoala de soferi?

4 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Este cea mai renumita din Timisoara. De ce ai nevoie de pareri? happy
Eu am facut-o la Cons Auto si am fost foarte multumita de profesionalismul lor.

| lvi7 explică (pentru Lostlyric):

Vreau sa ma inscriu si voiam sa stiu daca a mai facut cineva si cum i se pare...Multumesc pentru raspuns oricum!

| Lostlyric a răspuns (pentru lvi7):

Pentru categoria B, multe alte scoli sunt bune. Pentru restul categoriilor, da. Alege Tudo. E cea mai buna. Chiar daca nu am facut acolo, am prieteni care au facut si au fost foarte multumiti de instructori.

| lvi7 explică (pentru Lostlyric):

Multumesc!