| Motz_Andrei_1998 a întrebat:

Buna TPU.Revin cu o intrebare.Am achizitionat un far STOP pentru Golf 5 si chestia este ca ramane plasticul putin afara.Care ar fi problema?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

L ai pus strimb

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Farul e in fata, stopul in spate.
Cu siguranta nu l-ai montat corect. Da-l jos, asigura-te ca nu e nimic intre caroserie si stop, apoi pune-l la loc cu rabdare.

| Mirel4412 a răspuns:

Nu l-ai pus bine, nu e de calitate bune si nu se potriveste perfect? O poza cu problema ar fi super, e greu sa imi imaginez ce vrei tu sa zici.