| Necunoscut123456789 a întrebat:

Voi ce a-ti alege un VOLVO XC90 2004, VW PASSAT 2006, FORD FOCUS 2012, HYUNDAI SANTA FE 2007 si de ce a-ti alege acel model?

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Fordul nu prea are ce căuta printre SUV-urile astea, dar dintre ele, pe el l-aș alege.
Mie îmi place cum arată, este puternic și are un consum mai mult decât decent.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Cred ca din toate astea mi-ar placea un HYUNDAI SANTA FE din 2007 sau un VOLVO XC90 din 2004. Un SUV este superior unei masini clasice din aproape toate punctele de vedere.

| Florian20405 a răspuns:

Salut.Volkswagen Passat 2006, deoarece este o masina fiabila, care tine si cu familia dar si cu tati(adica ai parte si de putere) dar si de un consum decent.
Bafta! A doua varianta ar fi Volvo, santa fe si fordul.

| adriandibosfcdb123 a răspuns:

Ford Focus 2012