| iulain13 a întrebat:

Buna TPU, vreau sa-mi iau un motor de 125 in iarna asta, problema e ca nu stiu ce sa-mi iau, sunt derutat. La inceput eram indragostit de aprilia rs 125, dar e consumul prea mare. Acum m-am tot interesat de cagiva raptor 125, e un motor super doar ca aici unde stau eu e zone de enduro, si toti prietenii mei isi iau enduro si urca peste tot iar eu pot merge doar pe drum cu ea ..ca doar e naked. Si apoi m-am gandit la yamaha dt 125, e fain si pot urca pe oricunde cu ea si se strica greu si blabla dar faza e ca urasc cum arata cross-urile ..nu-mi plac deloc, sunt faine atat ca poti urca pe oriunde.dar cand te imaginezi mergand pe un raptor, apoi pe un cross imi vine sa vomit laughing. Plus ca lumea altfel percepta un naked cand il vede, fata de un amarat de cross urat :/. Nu stiu ce sa fac, va rog sfatuiti-ma happy

3 răspunsuri:
| Trandafirii a răspuns:

Yamaha d4 125

| iulain13 explică (pentru Trandafirii):

Ma tu ai 11 ani si raspunzi fara sa stii ce-i aia
straight face mai bine nu mai raspunde deloc

| iulain13 explică (pentru Trandafirii):

Mersi pentru toate raspunsurile.m-au ajutat enorm. straight face pentru ce mai e TPU daca nu ma ajuta nime'