| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie neaparat sa merg la orele de legislatie sau e suficient sa fac multe chestionare? Conteaza daca masina(de scoala) e pe benzina si eu am acasa diesel?

Răspuns Câştigător
| Vântulalb a răspuns:

La orele de legislatie trebuie sa mergi. Pe langa altele, acolo ti se explica legea, nu inveti chestionare pe de rost. Si asa poti raspunde corect la orice chestionar. Apropo de invatarea pe de rost, nu asta criticati voi in scoala romaneasca? Si eu happy
Nu, nu conteaza ce masina ai.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La prima știi acum, la ultima chiar nu contează

| goguPatent a răspuns:

O sa iti fie mai usor sa conduci diesel dupa ce faci scoala pe benzina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orele de legislatie sunt folositoare, deci mai bine mergi. Nu e suficient sa faci chestionare si sa inveti pe de rost, ca nu asa se conduce

| StefanDrg a răspuns:

Eu am luat din prima permisul. Si sala din prima si traseul tot din prima. La fel am făcut școala pe benzina iar eu am mașină diesel. E bine ca înveți pe benzina, e putin mai greu de condus benzina. Eu am fost la toate orele de legislație si am făcut chestionare la greu. In rest nimic altceva