| lovegirl15 a întrebat:

Buna tuturor!
Am si eu o intrebare.
Este cineva care a dat traseul pentru obtinerea permisului auto in Galati? Daca a dat mai recent, ar fi si mai bine.
M-ati putea ajuta cu niste sfaturi? Cum a fost experienta asta pentru voi? Ati avut emotii? Cum a decurs acest examen la voi?
M-ar interesa sa aud in special sfaturile si experientele celor din Galati, dar daca sunteti din alte orase, si ma puteti ajuta cu un sfat, ar fi bine venit.
Va rog sa abtineti daca aveti comentarii rautacioase sau daca nu puteti spune ceva util.
Dau funda!
Va multumesc si un weekend frumos in continuare!

1 răspuns:
| GabrielGL a răspuns:

Eu am dat acum cativa ani nu multi oricum stiu sigur ca nu s-a schimbat mult,intai de toate,INVATA,INVATA,INVATA, dupa fara emoti mari du-te la sala,traseu ce ai de dat traseul in caz,nu uita LASA SPAGA, nu-i baga instructului bani in buzunar, daca el zice ca fara nu merge schimba-l, eu am dat de doua ori si am luat la inceput nu am invatat dupa am rupt, e normal sa ai emotii dar daca e sa cazi nu e bai fi tare si mergi din nou asa dispar emotiile si mai si asa a fost la mine, deci fi tare si succes.