| aramnicolae a întrebat:

Maine am traseul (exaen auto practic) si am putine emotii? ce sfaturi imi puteti da ca sa iau cu brio? sunt la a 2 doua incercare

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai invatat din greselile tale de la primul esec, degeaba te duci a 2 oara. Nici nu stiu cum este. Cand pici nu iti spune ala ce ai gresit ca sa stii acum sa nu mai faci aceleasi greseli?

| maniacutz2003 a răspuns:

Fi calm, 150euro, mergi încet și fi atent.

| cealapamarin a răspuns:

Sa dai 350 euro laughing))

| Aztecul a răspuns:

Şi eu am avut emoţii când am dat.
Trebuie să fi respectuos, să respecti regulile şi ce ţi se spune. S-ar putea să te pună puţin la încercare. Exemplu:Urmează un drum cu sens unic şi îţi spune să faci o întoarcere. ( în legislaţie scrie că este interzisă întoarcerea ) Tu îi spui că nu avem voie să întoarcem pentru că este sens unic. Pe scurt, trebuie să respecţi ce ţi se spune, încearcă să laşi emoţiile şi dacă te încearcă şi ştii foarte bine legislaţia îi spui de ce nu.
Mult succes şi ai grijă.

| Danutzuuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

Salut,ai doua variante din care sa rezulte picarea examenului,greseli in circulatie sau neacordarea primei politistului! Pentru a incerca sa-l admiti trebuie sa lasi emotiile deoparte si poti sa mergi cu un singur gand : "daca-l iau il iau,daca nu nu"! Sunt multi politisti in care daca nu le acorzi "dreptul" nu o sa reusesti. Fi barbat nu te stresa prea mult pentru ca nu esti singurul,multi nici nu promoveaza proba teoretica, asa ca te urci la volan, SOC, faruri aprinse, usor accelerata si dai inainte FARA EMOTII!

| Stanculescu_Mihnea_2002 a răspuns:

Sa fie constructibe emotiile hai ca l iei bafta