| Andrei2014 a întrebat:

Buna tuturor am un golf 3 din 93 motor 1.6 abu 75 caluti(atita avea cand era nou laughing ) ce vreau sa va intreb bancheta din spate se rabateaza? sau nu ca am tot cautat dar nu stiu cum si de unde sau daca mergestraight face..Multumesc

Răspuns Câştigător
| Bybanu a răspuns:

Pai ar trebui sa aiba niste butoane sus acolo unde-s tetierele, adica langa ele.

| Andrei2014 explică (pentru Bybanu):

Multam fain laughing sa fiu sincer cu tine nici nu le-am observat alea laughing) Multumesc Frumos inca odata.O zi Buna!