| deeablue a întrebat:

Vreau sa aleg intre o masina Jaguar si o masina Maybach Exelero.Care e mai buna(performanta)? Funda si vothappy

Răspuns Câştigător
| MasK2 a răspuns:

Pai ce marca de Jaguar? In fine... normal ca Maybach e mult mai bun dar si costa pe masura, daca asta va fi prima ta masina iti sugerez sa incepi cu ceva mult mai ieftin ca in caz de o zgarii, busesti, etc sa nu cheltui o avere reparand-o.

7 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Hei, intrebarile despre Need for Speed se pot posta la rubrica "Timp liber", desi intrebarea ta s-ar putea incadra si la "Comics", "Amuzante" sau chiar la "Sanatate".

| silvester13051996 a răspuns:

Maybach-ul e 8mill-E nai bani nici sau cumperi un vintillaughing si ne iei pe noi cu vrajeala

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Ai de abia 18 ani si vrei masini de astea? Sau intrebi ca sa pari "bogata"?
Pentru incepatori ajunge o skoda fabia sau un vw golf 3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Maybach Exelerobig grinFunda?

| Andrei233 a răspuns:

Mai da-ne detalii despre Jaguar.Depinde si tipul happy

| Valentin55 a răspuns:

Ia un jaguar dar o sa platesti foarte mult la impozit ca are motorul de 5000cmc

| Domii a răspuns:

Maybach Exelero
+si asa stiu ca nu-mi dai funda da noa macar te-am ajutat+nimeni nu-mi da nicio fundacrying