| valentin0cibotaru a întrebat:

Care masina e mai perfecta BMW 530 F10 sau Jaguar XF

4 răspunsuri:
| DeyutzaDeea a răspuns:

BMW 530 F10

| theeminemshow a răspuns:

Masinile nemtesti sunt considerate "misto" numai de oamenii care nu au o anumita cultura auto si de obicei de cocalari care nu au auzit decat de bmw, mercedes si audi.Adevarul e ca masinile nemtesti nu sunt fiabile si nemtii se chimuie de ani intregi sa dea un stil acestor masini. Cei din occident si cei de peste ocean,sa nu mai spunem de asiatici,etc. si-au dat seama de asta de mult timp,achizitionand masini cu clasa,nipone, americane, englezesti, frantuzesti, italiene.Intorcandu-ma la intrebarea ta, despre Jaguar pot spune ca si-a pastrat stilul si ''mirosul" englezesc pentru care este recunoscuta cat despre bmw ma abtin sa spun, majoritatea caracteristicilor fiind impotriva acestei masini, deci in concluzie pe departe Jaguar Xf.

| AndReeaღ a răspuns:

bmw-uri sunt cele mai misto masini si cele mai frumoase happy

| flaviu200 a răspuns:

Jaguar XF