| airisairis a întrebat:

vreau sa devin YouTube partener asa ca am inceput sa fac o serie de clipuri video, pana acum am postat doar doua. Am postat in aceasta sectiune pentru ca are legatura cu masinile. Mi-ar fi de mare ajutor parerile/sugestiile/sfaturile voastre pentru ca vreau sa fac clipuri din ce in ce mai bune. Videourile urmatoare vor avea un intr-o si o lungime de maxim 3 minute, desene mult mai bune.

Momentan vreau sa imi spuneti parerea referitor la acest clip ca sa stiu cum il voi edita pe urmatorul:
http://www.youtube.com/watch?v=NTQ2WffUS0g

Muzica nu este prea buna dar este royalty free (nu necesita drept de autor, ceea ce este important pentru YT partener)

2 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Ai talent la desen. Parerea mea e ca poti, cu niste desene mai complexe, sa scoti bani. E misto ceea ce faci si video-ul e bine executat. Continua sa lucrezi! Bafta!

| airisairis explică:

Multumesc, voi face desene mult mai reusite, problema este ca va dura mai mult si nu am memorie p telefon sa inregistrez, mai dureaza pana imi voi cumpara o camera HD