| Dogx a întrebat:

Bună, vreau sa incep școala de șoferi. mai am 3 luni până fac 18...
Ce acte îmi trebuie? Mersi

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Taxa scoala de soferi (depinde de scoala);
act de identitate (original si copie);
fisa medicala de la medicul de familie cu antecedente medicale si apoi completata la o policlinica (costa);
aviz psihologic la aceeasi policlinica;
certificat de cazier judiciar cu mentiunea pentru examen auto de la politie. Costa foarte putin;
2 poze tip Carte de Identitate (3/4).

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sunt mai multe, o sa-ti spuna la scoala, mare lucru nu, niste copii, o fisa medicala.

Cauta o scoala, vorbeste cu un instructor, o sa-ti dea o lista cu tot ce trebuie.