| giulianito a întrebat:

vreau sa-mi procur o masina sportiva si eftina! una capabila sa intreca un bmw 528 ! dar in acelasi timp si sa manince putina benzina! astept oferte!

5 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Bmw-ul 528 are motor de 2800 cm cubi, dei cam consuma! orienteaza-te spre ceva cu motoare mici dar cu 16 valve, etc, este polo gti care are 125 cp, trebuia intai sa ne spui in ce suma si cam ce motor sa aiba! sportiva si ieftina nu prea este! si cam din ce an sa fie fabricata?

| RS4 a răspuns:

Audi A4 1.8 T, de prin 2000, vw polo gti sau golf 4 gti, dar la cat e de scumap benzina, eu zic sa te mai gandesti! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ford focus rs sau st

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta aici o masina ieftina, de prin europa si sa nu setezi multi km. http://www.autoscout24.eu/

| sergiumoldo41 a răspuns:

Poti sa iti iei un Vw Golf 4 1.8 Turbo Benzina! sunt cele mai reusite motoare VW au 150 de cai si consum intre 9 si 11!