| giulianito a întrebat:

procur masina cu ceva tuning capabila sa atinga 250 km h pina la 5000 euro!

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Ba puta, tu esti in clasa a 9 a asa ca stai calm cu visele tale laughing

| giulianito explică (pentru ombladon):

Capu tau ii puta eu is clasa a 9 tatalmeu vrea sa procure vreau sal sfatui sa ea ceva tuning si sport

| ombladon a răspuns (pentru giulianito):

Atunci amandoi sunteti niste babalai, asta este criteriul dupa care alegeti voi masina? sa aiba "tuning" si sa prinda 250 km/h?:)) uite, asta prinde 251 km/h http://www.youtube.com/watch?v=X8j2f0yBr78&feature=related

| ombladon a răspuns (pentru giulianito):

Si dupa cum scrii, pari de clasa a-III-a

| giulianito explică (pentru ombladon):

Wai pidar si tei ahuit sa-l faci pe tata babalau! uite la tini oaie disalata!

| ombladon a răspuns (pentru giulianito):

Ce prostalan laughing