| Cris06 a întrebat:

Buna vreau si eu traducerea la acest video sau o explicatie la ce explica cel din videoclip. Funda!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v =YMWLAC27vdo

Răspuns Câştigător
| emilitalia a răspuns:

Spune ca daca ai probleme cu pornirea si apare semnul acela care licare sa tii apasat butonul din dreapta si sa pornesti motorul cu el apasat, dupa care apesi pe cel din stanga unde scrie min si totul revine la normal.Asta este tot.

1 răspuns:
| emilitalia a răspuns:

Practic resetezi intretinerea adica service, ulei si alte porcarii.