| alexale88 a întrebat:

Bunalove struck:X:XSunt @le si va rog sa imi spuneti marci de masini din spania:X:X:Xmersii multhappy

3 răspunsuri:
| rossi46 a răspuns:

Abadal, AFA, America Automobile, Anglada, Authi, Avia, Barreiros, Biscuter, Ceyc, Clua, Comarth, Dagsa, David, Diaz y Grillo, Ebro, El Fenix, Elizalde, Espana, Eucort, Hispano Aleman, Hispano-Guadalajara, Hispano-Suiza, Hisparco, Ideal, Imperia-Abadal, IPV, Irizar, Izaro, Kapi, La Cuadra, Landa, M.A. Alvarez, Matas/SRC, Mazel, Munguia Industrial, Nacional G, Nacional Pescara, Otro Ford, Pegaso, Santana, Sava, Seat, Tramontana. Dintre toate cele enumerate, doar Seatul se mai fabrica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Seat" e singura marca pe care o stiu eu.

| pisicutzarea666 a răspuns:

Mie imi place Hispano Suiza V10 Supercharged happy