| spyke321 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ceva masini si marci bune pana in 5000 Euro
Funda

Răspuns Câştigător
| spyke321 explică (pentru BigJon):

Salut! Multumesc mult pentru timpul acordat. Eu am vrut doar niste marci de masini. Multumesc mult!

8 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Dacia Logan, Sandero, VW Golf, Ford Focus, BMW e36.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Www.autovit.ro

poti alege ce doreste inimioara ta. o masina si nu are nicio legatura cu marca, are legatura cu felul in care a fost intretinuta, daca a avut accidente sau nu, daca e inmatriculata sau trebuie sa mai scoti tu bani etc

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Vw golf, audi A4, A6, A8, ford mondeo, rover

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Peugeot 307, caroserie galvanizata si interioare de calitate, materiale rezistente.

| ginoeugen23 a răspuns:

Un mercedes e 220 sau 270 cdi....pana in 2002

| Stefanuk a răspuns:

Vw golf, audi A4, A6, A8, ford mondeo, rover, vw pasat, si un bmw 520.

| adytza1998 a răspuns:

Vw golf 3, 4, Audi A4 Logan, Opel Astra