| paula1808 a întrebat:

Buna ziua, am aceasta problema la un man tga, camionul nu a avut nici o problema pana la un moment dat cand a inceput sa trepideze toata masina si nu inteleg de la ce, tin sa mentionez ca am schimbat arterele de pe spate, am fost la vulcanizare sa verific jantele si cauciucurile, am schimbat butucii pe spate si nu e nici o schimbare, poate cineva s-a mai lovit de aceasta problema. Multumesc!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce-s alea artere? Dracu stie ce vrei sa spui.

| UserRo10 a răspuns:

Suporti motor si cutie. Fa-i o verificare generala

| paula1808 explică (pentru UserRo10):

Am verificat absolut tot ce se putea suportii de la motor suportii de la cutie arterele sunt ciolanele alea de pe spate efectiv nu stiu ce as mai putea verifica nici mecanicii nu isi dau seama ce ar putea sa aiba

| paula1808 explică:

Tin sa mentionez ca pana la 70k/h nu face abosolut nimic merge perfect de la 70 incepe sa trepideze rau