| George18011993 a întrebat:

am si eu o problema, am o skoda fabia si am niste probleme, dupa ce masina sta oprita cateva ore bune cand ma duc si o pornesc si vreau sa plec de pe loc da sa se inece motorul! Care ar fi cauza? Va multumesc

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Cred ca defectul este de la bujii. Este greu de aflat un defect, avand foarte putine date.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In primul rand, schimbi bujiile daca sunt vechi, filtrul de aer, si cureti clapeta. Daca problema persista, bagi o diagnoza.
Dar de asta ar trebui sa se ocupe mecanicul la care intretii masina, nu ar trebui sa ajungi sa intrebi pe un asemenea forum, ceva ce se verifica fizic.