| Inger_Boy_1988 a întrebat:

Am un logan model 2018 care l-am gasit zgariat pana la tabla si indoita in interior in parcare pe portiera stanga spate, autor necunoscut (masina este leasing si are casco franzisa fixa 400 euro eveniment) masina e in garantie si trebuie sa o repar la dacia.
Intrebare
Sa o fac pe casco sau la service dacia?
Ma costa mai mult de 400 euro la dacia sau mai putin?
Ce imi recomandati.
Suprafata este de 55cm afectata zona e la mijloc.
Multumesc

2 răspunsuri:
| TheTom7 a răspuns:

Informeaza-te cam cat ar costa la service, eu zic ca e mai avantajos la casco

| andraee20 a răspuns:

Eu zic sa o repari pe casco, nu costa mai mult de 400 de euro in mod sigur