| anonim_4396 a întrebat:

as dori sa imi achizitionez un opel astra neinmatriculat in Romania. as dori sa imi spuneti daca stiti va rog cat este taxa? doresc va rog raspunsuri de la cineva bine informat nu de la cei care doar cred cat este. aceasta este masina ( http://www.autovit.ro/opel-astra-C22519394.html ) va multumesc foarte bine

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inmatricularea in Romania pentru acea masina si cele care sunt fabricate pana in 2007 incep de la 2000€ si ating chiar si 3000€ acum depinde de tine ce faci dar mai bine ti-ai cauta una cu numere de Romania ca sa nu platesti dita mai taxele.

| pinzaruionut a răspuns:

Salut. Aproximativ 1, 337 EURO.