| robert48 a întrebat:

As dori sa ma ajute cineva, sa ma indrume. Vreau sa dau de carnet pentru categoria A si B si nu stiu ce trebuie sa fac. As vrea sa-mi spuneti exact ce imi trebuie, ce acte, de unde le iau, etc. Deasemenea as vrea sa-mi spuneti cat ma ajunge tot targul asta pentru ambele categorii. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci acum este sa mergi la o scoala de conducere auto, care pregateste cursanti pentru cele 2 categorii, cu actul de identitate si acolo afli tot ce trebuie. Succes si numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la un instructor auto care o sa iti raspunda la toate intrebarile

| n13 a răspuns:

In primul rand mergi la o scoala sa te inscri. de obicei ei au contracte cu cabinte si iti zice exagt unde sa mei pentru analize. sange oftamologie pshihologie etc. ai nevoie de un cazier. si vreo 2000 de ron happy