| tpubv94 a întrebat:

Vreau sa imi iau categoria C + CE. Spuneti-mi cat ma va ajunge, cat v-a costat pe voi scoala + acte analize combustibil etc. De asemenea cat ma costa atestatul de transport marfa si ADR-ul. Am nevoie de un raspuns urgent.
Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Ovidiu_Gatej_1995 a răspuns:

Salut depinde de scoala de soferi "firma" puteti ajunge pana la 2000 de lei cu scoala + analize si tot. cat despre atestate cel de transport marfa generala este 300 de lei si cel de ADR la fel + unele taxe postale de 16 lei eu atat am dat la atestate... Bafta!