| Toma24 a întrebat:

cum gasesc si eu codul radio de la un Renault Kangoo, adica in ce manual al masinii ma uit si la ce capitol?

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

In carte te indruma cum sa folosesti aparatul. Trebuie sa ai un card cu codul de la aparat plus codul de la chei. Daca nu, se poate sparge codul, iar aparatul va functiona normal.

| RobertMoon a răspuns:

Daca nu găsești în manual scoate radio Cd-ul din bord și vezi ultimele 4 cifre sau combinație de cifre și litere de sub codul de bare.

| dannyel86 a răspuns:

Daca nu ai manual sau nu te descurci cu el, un tutorial care se poate dovedi util gasesti in linkul de mai jos:
http://www.cristianradescu.ro/cod-pentru-radio-renault/