| mgtow a întrebat:

Stie cineva cum pot sa obtin codul de radio de la un renault megane coupe din anul 2000? I-am schimbat bateria si are nevoie de cod, in manual nu apare deloc si din cate am citit spune ca la fiecare greseala intazie din ce in ce mai mult sa il introduci 2, 4, 8 min. etc. Mai spune ca codurile sunt facute in functie de unde e masina (a mea e facuta in Spania) si nu ar fi valabil cod pentru Renault din Romania.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Te duci la reprezentanta Renault cu actele masinii si iti dau ei codul contra unei sume de bani. Poate dura o saptamana pana primesc codul.