| Bacanu_Geo_1990 a întrebat:

Bună ziua, cum pot schimba instructorul auto? Menționez ca am făcut doar 2 ședințe de condus și nu am achitat toată suma? Mulțumesc mult.

1 răspuns:
| Vlaaad a răspuns:

Salut!

Depinde la cine ai apelat, în sensul că ori e o firmă (care poate are mai mulți instructori și alegi pe altcineva) ori e cineva care lucrează individual.

Oricum ar fi, de obicei se plătește pe ședință. Dacă nu ești mulțumit îi poți spune că vrei să-l schimbi, dar normal ai fi să îi plătești cele două ședințe.

Nimeni nu e obligat să facă ceva ce nu-și dorește, poate cu vorbă bună reușești să mulțumești pe toată lumea!