| DonMoldo a întrebat:

Cum v-ați descurcat la primele ședințe de condus? La mine a condus mai mult instructorul decât mâine laughing

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Foarte bine, chiar ma intreba instructorul daca a mai luat lectii de condus in trecut, ca aveam reflexe foarte bune.
Ma rog, am deja peste 30 de ani de condus acum happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Destul de bine. a fost undeva pe niste drumuri pustii, m-am invatat cu masina. am oprit motorul de cateva ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nici nu a mai prezentat mașină m-am urcat și a spus hai sa mergem laughing

| 48deOre a răspuns:

Si la mine, e normal