| raul93 a întrebat:

Buna ziua! Puteti sa ma ajutati va rog cu o informatie? Cat dureaza procedura pentru primirea noului talon auto si unde se trimite? Eu sunt din Satu Mare, iar pe data de 2 august trebuie sa fiu la politie cu numerele si talonul. Se poate trimite(talonul nou) la alta adresa decat cea din buletin sau la un prioripost in alt oras? Avand in vedere ca eu sunt doar in concediu pe acasa, iar pe 5 trebuie sa fiu la Bucuresti.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suna i pe ei si intreaba i, numai ei stiu cum poti proceda in situatia ta.