| Turbata36 a întrebat:

Bună ziua, știe cineva cam cât ar costa o asigurare pe o lună la 2, 0 diesel?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Salutare, poti afla usor folosind calculatoare online care iti dau preturi estimative la diferiti asiguratori
precum acest site https://www.asigurari.ro/app/broker/cotatie/rca/vehicle

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce vârstă ai, dacă ai sub 30ani cam 2000 lei an probabil.

| DonMoldo a răspuns:

O cifră exact o vei afla folosind sutele de calculatoare online pentru calcul RCA. Daca abia ai luat permisul si ai 18, 19 ani o sa platesti foarte mult. Eu la 19 ani platesc 2200 lei pe an